Термини во Јули:
05.07. – 11.07.2018  / 12.07 – 18.07.2018
19.07. – 25.07.2018 / 26.07. – 01.08.2018

Цена по особа: 520 евра

 

Во цената е вклучено: 

– 6 ноќевања на база All Inclusive
– Трансфер Хотел – Аеродром – Хотел
– Повратна авионска карта Скопје – Анталија – Скопје  со 20 кг багаж

Во цената не е вклучено:

– аеродромски такси од 50 евра
– патничко осигурување

Содржина

Типови на сместување

Seaden Valentine Resort & Spa 5*, Сиде

Сиде,Турција

Ви треба помош?

За помош или резервација на било која понуда, Ве молиме јавете се на:

02/6147437

078/368-048

Слични Аранжмани


mws01
MAYA WORLD SIDE 5*
585.00€ avg/night

side-hera-hotels-fotograflari-VtAiU
SIDE HERA HOTELS 4*, SIDE
369.00€ avg/night© 2015 ОдмориСе | Сите права се задржани. | Авторски права


Контакт информации

ОДМОРИ СЕ ТРАВЕЛ ДООЕЛ
Кочо Рацин бр.14, 1000 Скопје
Работнички Универзитет (ЦЕНТАР)
Тел: 02 614 74 37
Моб: 078 368 048
Емаил: contact@odmorise.mk
Информатор

Оставете Ваш e-mail за да ги добивате нашите актуелни понуди.