Pgs Rose Resort 4 *, KEMER

Положба

Хотелот се наоѓа во центатот на Кемер, 50 км од аеродромот во Анталија.

Сместување
Вкупен број на соби 130. Стандардни соби (19-30м², макс.2+1 лица). Сите соби се со купатило со када/ туш и фен, клима сплит систем, телефон, мини бар (се доплаќа), сеф (се доплаќа), тепих, сателитска ТВ и музички канали, балкон или француски балкон.

Услуга
Се Вклучено-шведска маса за појадок, ручек, вечера, попладне кафе, чај, колач, сите локални алкохолни и безалкохолни пијалоци од 10.00ч до 23.00ч. Дополнително се наплаќаат-увозни пијалоци, свежо цедени сокови,турско кафе сите пијалоци во Диско клуб, храна и пијалоци по 23.00ч., сите флаширани пијалоци, сладолед, коктели, наргила…

Содржини

Главен ресторан со шведска маса, лоби бар, снек бар, бар на плажа. Доктор, перална, телефон, факс, интернет, фризер, продавници, дополнително се наплаќаат. .Wi-fi во лоби не се наплаќа.

Плажа
Хотелска приватна плажа со камчиња на 250 м од хотелот. Лежалки на плажа и чадори за сонце не се наплаќаат.

Спорт и забава

Отворен базен за возрасни и деца, Турска бања, фитнес, сауна, пинг понг, гимнастика.  Забавни програми во текот на денот и вечерни шоу програми. Мини клуб за деца. Масажа, спортови на вода, салон за убавина дополнително се наплаќаат.

 

Термини :

18.06.-24.06.2018  цена :  299 €

21.06.-27.06.2018   цена  : 315 €

25.06.-01.07.2018  цена  : 365  €

Во цената е вклучено: 

– 6 ноќевања на база All Inclusive
– Трансфер Хотел – Аеродром – Хотел
– Повратна авионска карта Скопје – Анталија – Скопје  со 20 кг багаж

Во цената не е вклучено:

– аеродромски такси од 50 евра
– патничко осигурување

Содржина

Типови на сместување

Двокреветна соба

Макс. Возрасни: 1

Термини
Тип
Возрасни

Pgs Rose Resort 4 *, KEMER

Анталија,Турција

Се Вклучено-шведска маса за појадок, ручек, вечера, попладне кафе, чај, колач, сите локални алкохолни и безалкохолни пијалоци од 10.00ч до 23.00ч. Дополнително се наплаќаат-увозни пијалоци, свежо цедени сокови,турско кафе сите пијалоци во Диско клуб, храна и пијалоци по 23.00ч., сите флаширани пијалоци, сладолед, коктели, наргила...

Ви треба помош?

За помош или резервација на било која понуда, Ве молиме јавете се на:

02/6147437

078/368-048

Слични Аранжмани
© 2015 ОдмориСе | Сите права се задржани. | Авторски права


Контакт информации

ОДМОРИ СЕ ТРАВЕЛ ДООЕЛ
Кочо Рацин бр.14, 1000 Скопје
Работнички Универзитет (ЦЕНТАР)
Тел: 02 614 74 37
Моб: 078 368 048
Емаил: contact@odmorise.mk
Информатор

Оставете Ваш e-mail за да ги добивате нашите актуелни понуди.