May Garden Club 4*, Аланиjа

Сместување
Вкупен број на соби 201. Постојат 3 типа на соби: суит соби 141 (35м², спална и дневна соба), фамилијарни суит соби 23 (64м², две спални и дневна соба), стандардни соби 35 (22м², макс. 2+1 лица ). Сите соби се опремени со купатило со туш, фен, клима сплит систем, телефон, мини бар (се наплаќа), сеф (се наплаќа), сателитска ТВ и музички канали, плочки на подот, балкон.

Услуга 
Се вклучено–шведска маса за појадок, доцен појадок, ручек, попладне колачи и кафе, ужина на плажа, вечера и полноќна супа, сите локални алкохолни и безалкохолни пијалоци до 24.00ч., на плажа само сокови не се наплатуваат. Увозни пијалоци, свежо цедени сокови, услуга во соба, сладолед, Турско кафе, храна и пијалоци после 24.00 ч. се наплатуваат.

Содржини 
Главен ресторан со шведска маса, лоби бар, бар на плажа и покрај базен. Доктор, перална, телефон, факс, интернет, rent a car, фризер, продавници се наплатуваат.

Плажа 
Хотелска песочна плажа на 50м од хотел, лежалки и чадори за сонце не се наплатуваат. Постои тунел под патот помеѓу хотелот и плажата. Пешкири за плажа се наплатуваат.

Спорт и забава 
Отворени базени за возрасни и деца, лизгалици, фитнес центар, Турска бања и сауна (првите 3 дена се бесплатни), пинг понг, одбојка на плажа. Спортови на вода и масажа се наплатуваат.

 

Термини:
 
11.06.2018 – 17.06.2018 – Цена по особа  349 евра

14.06.2018 – 20.06.2018 – Цена по особа 369 евра

18.06.2018 – 24.06.2018 – Цена по особа 389 евра

Во цената е вклучено: 

– 6 ноќевања на база All Inclusive
– Трансфер Хотел – Аеродром – Хотел
– Повратна авионска карта Скопје – Анталија – Скопје

Во цената не е вклучено:

– аеродромски такси од 50 евра
– патничко осигурување

Содржина

Типови на сместување

двокреветна соба

Макс. Возрасни: 2

Термини
Тип
Возрасни

May Garden Club 4*, Аланиjа

Анталија,Турција

Ви треба помош?

За помош или резервација на било која понуда, Ве молиме јавете се на:

02/6147437

078/368-048

Слични Аранжмани
© 2015 ОдмориСе | Сите права се задржани. | Авторски права


Контакт информации

ОДМОРИ СЕ ТРАВЕЛ ДООЕЛ
Кочо Рацин бр.14, 1000 Скопје
Работнички Универзитет (ЦЕНТАР)
Тел: 02 614 74 37
Моб: 078 368 048
Емаил: contact@odmorise.mk
Информатор

Оставете Ваш e-mail за да ги добивате нашите актуелни понуди.