ХОТЕЛ КОП АПАРТМАНИ БРЗЕЧЕ – КОПАОНИК 

 

Услуга

Термини

Тип на сместување – Соби и Family room

(цените се по лице)

Двокреветна

Стандард

Студио

  2+1 ; 3+1

Фам. Апартман

4

Еднокреветна

Стандард

Попуст од 10% за резервации до 05.12.2017 ;  

Попуст од 5% за резервации до 15.12.2018

2 ноќевања

полу пансион

09.12-

11.12.2017

69€  SKI OPENING – СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ПП, Вклучен превоз

(во двокреветна и трокреветна соба)

3 Ноќевања  Полн пансион 07.01-10.01.2018 80 € 80€ 85€ 118 €
4 Ноќевања 

Полн пансион

10.01-14.01.2018

95€ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА СТАРА НОВА ГОДИНА

(доплата за свечена вечера 25€)

3 Ноќевања 

Полн пансион

13.01-16.01.2018 80 € 80€ 85 € 118 €
4 Ноќевања  Полн пансион 17.01-21.01.2018 105€ 105€ 110 € 155 €
3 Ноќевања   Полн пансион 21.01-24.01.2018 85 € 85 € 90 € 125 €
4 Ноќевања   Полн пансион 24.01-28.01.2018 100 € 100€ 105€  

148 €

 

Цените се изразени во € по особа  ;  Помал или поголем  број од наведебните термини исклучиво на БАРАЊЕ!

 

 

Цената  вклучува:

 • Сместување во 1/2, 1/3, 1/4 www.kopapartmani.co.rs
 • Смештај на база-полн/полу пансопн ( доручек и вечера-шведска маса
 • Избрана услуга спрема програма
 • Организација на аранжманот
 • Wi-Fi
 • Паркинг (предходна резервација не е потребна)

     Цената не вклучува:

 • Превоз Скопје-Брзече-Скопје 40€
 • Шатл бус до  скијачкиот центар Копаоник повратен билет 5€  на ден
 • Патничко  осигурување 5€.
 • Таксата за престој изнесува: 110,00 дин(1€) за возрасни на ден, за деца 7-15 год. 60,00 дин (0.50€), а за деца до 7 год не се наплаќа
 • Доплата од 25€ по повод свечена вечера за стара нова година

Секоја Странка треба да биде запозната со условите на програмот при уплата! 

НАЧИН И УСЛОВИ НА ПЛАЌАЊЕ:

 • Тргнување во 04:00 часот од пред Дрво Декор / Враќање во 15:00 часот
 • Цените се изразени во евра  / Плаќање во денарска против вредност по курс 62 !
 • При резервација се уплаќа 40% од вкупната вредност на аранжманот. Остатокот, се уплаќа најкасно 10 дена пред почетоткот на користење на аранжманот
 • Постои можност на плаќање и со картици.
 • За уплата на аванс од 40% од целиот аранжман цената е загарантирана т.е. не е подлежна на промени.

     УСЛОВИ ЗА ДЕЦА :

 • Деца  0,50€ за дентуристичка такса
 • Деца  до 3 год бесплатен превоз
 • Деца до 8 год 25  евра доплаќаат за превоз
 • Од 3-9  год  70% плаќаат, ги користат услугите на хотелот.

ОПИС НА СОБИТЕ:

 • TВ, ТОАЛЕТ, КУЈНА, ТЕЛЕФОН, ПАРНО.  www.kopartmani.co.rs

 

Содржина

Типови на сместување

Apart Hotel Brzece Kopaonik

Кoпаоник,Србија

Ви треба помош?

За помош или резервација на било која понуда, Ве молиме јавете се на:

02/6147437

078/368-048

Слични Аранжмани
© 2015 ОдмориСе | Сите права се задржани. | Авторски права


Контакт информации

ОДМОРИ СЕ ТРАВЕЛ ДООЕЛ
Кочо Рацин бр.14, 1000 Скопје
Работнички Универзитет (ЦЕНТАР)
Тел: 02 614 74 37
Моб: 078 368 048
Емаил: contact@odmorise.mk
Информатор

Оставете Ваш e-mail за да ги добивате нашите актуелни понуди.