РОДОС со авион 

7 ноќевања со појадок + авионски билет + трансфери

Термини :

03.06.-10.06. 2018

10.06.-17.06. 2018

 17.06.-24.06. 2018 

Цена : 269 по лице за уплата до 10.05.2018

Редовна цена 379 евра

Во цената е вклучено:

* Повратна авионска карта Солун – Родос – Солун
* 7  ноќевања со појадок во хотел во самиот град
* Трансфер аеродром – хотел – аеродром
* Рачен багаж до 8 кг со димензии 56 x 45 x 25 см + уште еден рачен багаж (ташна или ранец)

 

Во цената не е вклучено:

* Превоз од Скопје до аеродромот во Солун
* Аеродромски такси – 45 € / 2.790 денари
* Патничко осигурување
* Индивидуални трошоци за време на патувањето

Доколку сакате понуда за други термини, пишете ни на contact@odmorise.mk или јавете се во агенција.

 

Напомена:

– Цената зависи од моментално расположивите места во авионот и хотелите.

– Цената е дадена по лице во двокреветна соба (минимум 2 лица).

– За еднокреветна соба се доплаќа 50 % од целосна сума

– Плаќањето ќе се врши исклучиво во денари по курс од 62.00 Денари за 1 Евро.

– Плаќање при резервација 50%, и нема можност за откажување, менување на термин или менување на имиња

– За ова патување важат општите услови на СКТМ

Содржина

Типови на сместување

Двокреветна соба

Макс. Возрасни: 3

Термини
Тип
Возрасни

РОДОС во Јуни (со авион)

Родос,Грција

Остров Родос познат е по природната убавина и по археолошките наоѓалишта. Располага со одлична инфраструктура, клима идеална за уживање, прекрасни плажи, средновековни дворци и тврдини. Во просек овој остров има околу 310 сончеви денови годишно, поради што, се има чувство дека туристичката сезона трае цела година.

Ви треба помош?

За помош или резервација на било која понуда, Ве молиме јавете се на:

02/6147437

078/368-048

Слични Аранжмани


St-Paul-s-Bay-Rhodes-Island-Greece-keyimage
РОДОС во Јули
399.00€ avg/night© 2015 ОдмориСе | Сите права се задржани. | Авторски права


Контакт информации

ОДМОРИ СЕ ТРАВЕЛ ДООЕЛ
Кочо Рацин бр.14, 1000 Скопје
Работнички Универзитет (ЦЕНТАР)
Тел: 02 614 74 37
Моб: 078 368 048
Емаил: contact@odmorise.mk
Информатор

Оставете Ваш e-mail за да ги добивате нашите актуелни понуди.