Ипсос – КРФ

Вила Escape, Ипсос   

Вила Escape Аnnex, Ипсос    

Вила Fivos , Ипсос     

 

Ипсос, КРФ Цена по лице АВГУСТ СЕПТЕМВРИ
студио/апартмани термин 27 3 10 17
(7 ноќевања) ноќевања 7 7 7 7
VILLA ESCAPE   (ac, базен) STD 1/2+exb* (3 лица) 149  129  129 109  99
VILLA FIVOS STD 1/2+exb* (3 лица) 149  129  129 109 99
VILLA ESCAPE  annex STD 1/2+exb* (3 лица) 149  129  129 109  99

*Цените во табела се по лице

Aранжманот вклучува:

• 7 ноќевања, 8 дена на Крф/Ипсос

• Автобуски превоз Скопје – Крф – Скопје

• Траект/брод Игуменица – Крф – Игуменица

• Туристичка такса

 

Aранжманот не вклучува:

• Патничко и здравствено осигурување 250ден.

• Факултативни излети и екскурзии

 

•Еднодневен излет до Глифада 12€

19875466_1499271580115858_987823628808153301_n

•Еднодневен излет со брод ( крстарење по североисточниот брег со вклучен ручек и пијалак) и посета на неколку плажи – цена 25€

19149000_10154552312176406_2663343546762909771_n

 

• Еднодневен излет до Палеокастрица  (посета на La Grota бар и Golden fox) – цена 20€

Corfu

 

• Посета на Акваленд со вклучена влезница и превоз – цена 27€

aqualand-resort

 

Содржина

Типови на сместување

Ипсос – КРФ

Ипсос, Крф,Грција

Мистично привлечен, спакуван во историски приказни,обоен од влијанија на најразлични цивилизации, Крф фасцинира со природна убавина и освојува со искуства вредни за сечие сеќавање. Не случајно една од најпопуларните туристички дестинации за летување, островот Крф, втор по големина во Јонското Море e познат како зелениот бисер на Медитеранот. Можеме до бескрај да ги опишуваме плажите кои ги има на број и по вкус за секого, кристално чистата вода која е во состав на секој отсликан пејзаж, богатиот ноќен живот, традиционалниот вкус на медитеранската клима. Но, поважно е да дознаете зошто за вас, Крф ќе биде идеалниот спој на одмор и забава правејки го ова лето авантура што не смеете да ја пропуштите.

Ви треба помош?

За помош или резервација на било која понуда, Ве молиме јавете се на:

02/6147437

078/368-048

Слични Аранжмани
© 2015 ОдмориСе | Сите права се задржани. | Авторски права


Контакт информации

ОДМОРИ СЕ ТРАВЕЛ ДООЕЛ
Кочо Рацин бр.14, 1000 Скопје
Работнички Универзитет (ЦЕНТАР)
Тел: 02 614 74 37
Моб: 078 368 048
Емаил: contact@odmorise.mk
Информатор

Оставете Ваш e-mail за да ги добивате нашите актуелни понуди.