5 ДЕНА / 4 НОЌЕВАЊА – АВИОНСКИ ПРЕВОЗ

Дубаи, град на луксузот, раскошот, рај од иднината кој ве чека да го откриете …

 

Во цената се вклучени следниве услуги:

 

 • Билет со авиокомпанија FlyDubai Airlines  директно од Скопје-Дубаи-Скопје ( по лице со 20 кг вклучен багаж )
 • Организиран трансфер аеродром-хотел-аеродром во Дубаи
 • 4 ноќевања ,5 дена во одбран хотел,услуга ноќевање со појадок
 • Полудневен разглед на Дубаи со трансфер и водич
 • Аеродромски такси

Во цената не се вклучени следниве услуги:

 • Факултативни екскурзии
 • Патничко и здравствено осигурување
 • Таксата за престој се плаќа директно : 4-5 еур / за соба на ден за хотел 5 *, 3 -4еур/за соба на ден за хотел со 4 *,2-3 еур/за соба на ден за хотел со 3*
 • Екстра трошоци во хотел ( Телефон,Ручек &Вечера,Минибар,пијалоци )
 • Виза за влез во Дубаи 80 еур,потребен скениран пасош во боја
ПАКЕТ АРАНЖМАН  DUBAI 4 НОЌИ 5 ДЕНА
ХОТЕЛ Кат. Лице во 1/2 1/1соба 3-то лице во 1/2 БЕБЕ ДЕТЕ ДЕТЕ
Fortuna Pearl hotel 3 *+ 439 EUR 545 EUR N/A 0-1.99 60 EUR 2-5.99 355 EUR 6-11.99 439 EUR
Fortuna Grand hotel 4 * 449 EUR 565 EUR N/A 0-1.99 60 EUR 2-5.99 355 EUR 6-11.99 N/A
Al Jawhara Gardens 4* 460 EUR 580 EUR N/A 0-1.99 60 EUR 2-5.99 355 EUR 6-11.99 460 EUR
Gold State 4 * 465 EUR 590 EUR 465 EUR 0-1.99 60 EUR 2-5.99 355 EUR 6-11.99 465 EUR
Golden Tulip Al Barsha 4 * 485 EUR 630 EUR N/A 0-1.99 60 EUR 2-5.99 355 EUR 6-11.99 N/A
Jumeirah Rotana Hotel 4*+ 509 EUR 670 EUR 509 EUR 0-1,99 60 EUR 2-5,99 355 EUR 6-11,99 506 EUR 
Jood Palace  5 * 530 EUR 715 EUR 530 EUR 0-1,99 60 EUR 2-5,99 355 EUR 6-11,99 530  EUR
Coral Hotel Al Barsha  5* 575 EUR 815 EUR 506 EUR 0-1,99 60 EUR 2-5,99 355 EUR 6-11,99 506 EUR
Media Rotana 5* 579 EUR 815 EUR 579 EUR 0-1,99 60 EUR 2-5,99 355 EUR 6-11,99 579 EUR
Movenpick JLT 5* 625 EUR 900 EUR 509 EUR 0-1,99 60 EUR 2-5,99 355 EUR 6-11,99 509 EUR
Hyat Regency Creek 5* 625 EUR 900 EUR N/A 0-1,99 60 EUR 2-5,99 355 EUR 6-11,99 N/A
Grand Hyatt 5* 640 EUR 945 EUR 510 EUR 0-1,99 60 EUR 2-5,99 355 EUR 6-11,99 510 EUR
ДАТУМИ ЗА ЛЕТОВИ
РОТАЦИЈА ДАТА РОТАЦИЈА ДАТА НОЌЕВАЊА
SKP-DXB 01-03-18 DXB-SKP 05-03-18 4
SKP-DXB 08-03-18 DXB-SKP 12-03-18 4

 

05.10.17 – 19.03.18
Времиња на летови поаѓање
SKP-DXB 13:05
DXB-SKP 9:15

 

Важна напомена:

 • Цените се по лице,сместување во двокреветна соба,и валидни за пријавување на мин. 2 патници.
 • Плаќање исклучиво во денари,
 • Плаќање при резервација 100 %,и нема мозжност за откажување,менување на термин или менување на имиња,
 • За виза потребен скениран пасош во боја.,
 • Останатите општи услови на патување /

Содржина

Типови на сместување

Aранжман

Макс. Возрасни: 1

Нема слободни термини.

Двокреветна соба

Макс. Возрасни: 1

Термини
Тип
Возрасни

ДУБАИ 4 ноќи | специјална понуда

Дубаи,ОАЕ

Дубаи, град на луксузот, раскошот, рај од иднината кој ве чека да го откриете ...

Ви треба помош?

За помош или резервација на било која понуда, Ве молиме јавете се на:

02/6147437

078/368-048

Слични Аранжмани
© 2015 ОдмориСе | Сите права се задржани. | Авторски права


Контакт информации

ОДМОРИ СЕ ТРАВЕЛ ДООЕЛ
Кочо Рацин бр.14, 1000 Скопје
Работнички Универзитет (ЦЕНТАР)
Тел: 02 614 74 37
Моб: 078 368 048
Емаил: contact@odmorise.mk
Информатор

Оставете Ваш e-mail за да ги добивате нашите актуелни понуди.