НАШ ПРЕДЛОГ

CORAL BLUE HOTEL 3* - Геракини

Хотелот излегува на сопствена плажа. Се наоѓа на почеток на вториот...

повеќе

1ви мај во Виена (автобус)

Виена - центар на уметноста, нуката, музиката, и добрата кујна...

повеќе

1-ви Мај во Прага

Разглед на Стариот град со локален водич: Карловиот мост, плоштадот на...

повеќе

Хотел Potidea Golden Beach - Неа Потидеа

Хотелот се наоѓа на само 50метра од плажа идеален за фамилии поради...

повеќе

Хотел ИОАНИС - Тасос

Хотелот се наоѓа на 80 метри од најубавото место на Тасос –GOLDEN...

повеќе

Истанбул за Велигден (автобус)

Истанбул - најкосмополитски град во светот...

повеќе

Велигден во Краков и Братислава

Панорамски разглед на градот, кој до 17.век бил престолнина на Полска...

повеќе

Хотел Неаполис - Полихроно

Хотелот NEAPOLIS е лоциран на самата песочна плажа во центарот на...

повеќе

Hotel SARANTIS, Ханиоти

“Sarantis” хотел e лоциран под главниот пат во Ханиоти и на околу 100...

повеќе

Хотел Olympic Bibis 2* - Метаморфози

Хотелот се наоѓа на околу 170м. одалеченост од плажа...

повеќе

Вила Авра - Закинтос

Вилата Авра е лоцирана во срцето на Лаганас, на само 30м од плажа...

повеќе

Вила Антигони, Неи Пори

“ANTIGONI HOUSE” Се наоѓа во центарот на Неи Пори на околу 50 метри од...

повеќе

Вила АНГЕЛИКИ - Пефкохори

Вила АНГЕЛИКИ се наоѓа на само 30 м. од плажа, а во непосредна близина...

повеќе

Вила ДОКОС - ПАРГА

Студија Докос –Парга Б кат– 200 метри од плажа...

повеќе

Будва Лето 2014 - (Апартмани)

Брегот околу Будва, наречен Будванска ривиера црногорски: Будванска...

повеќе

Vila Poppis, Калитеа

СТУДИА ПОППИС А категорија - се наоѓа во првиот ред на шеталиштето во...

повеќе

Вила ЛЕНКА - Олимпик Бич

Вила Ленка се наоѓа на 350 м одалеченост од плажа. Располага со 1/2 ,...

повеќе

Вила Лана - Олимпик Бич

Вила Лана се наоѓа на 30 м одалеченост од плажа...

повеќе

Вила Влахос - Пефкохори

VILA VLAHOS е лоцирана во Пефкохори во првиот ред веднаш до...

повеќе

Vila Pepi, Полихроно

Вила Пепи се наоѓа на самата плажа во центарот на Полихроно...

повеќе

Вила РИТА - Неа Врасна

ВИЛА РИТА Се наога на 20 метри од прекрасната песочна плажа во Неа...

повеќе

Вила КРИСТИНА - Фурка

Вилата “Кристина” се наоѓа на 15м од прекрасната песочна плажа, на...

повеќе

ВИЛА ФИОРЕ - ПАРГА

Вила Fiore се наоѓа на 180 метри од плажа(идиличната Писо-Kрионери),

повеќе

Вила Agios Georgios - Фурка

Студиа Агиос Георгиос Б кат – 20 метри од плажа, прекрасно уреден двор...

повеќе

Вила ХАУС ЛИТЕА - Неа Потидеа

Вилата се наоѓа во мирното летувалиште Потидеа на почетокот на првиот...

повеќе

Вила "Ефтерпи" - Полихроно

Вила ЕФТЕРПИ се наоѓа на 80 метри од Плажата во Полихроно.

повеќе

АВИО БИЛЕТИ :  Wizz Air | Pegasus | Turkish Airlines |Austrian Airlines | JAT Airways | BelleAir | CroatiaНАЧИН НА ПЛАЌАЊЕ

Кредитни картички & Уплатници

за повеќе информации посетете го следниов линк

повеќе


Напредно пребарување

СЛЕДИ НЕ

Пренеси на пријател


Анкета

Како би сакале да го поминете вашиот летен одмор?Facebook